Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Marklowice Górne

Marklowice Górne, śląskie

  • 70 400 zł
  • 828 m²
  • 85,02 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Połednik

Skontaktuj się

Działka budowlana Marklowice Górne

Marklowice Górne, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

70 400 zł

828 m²

85,02 zł/m²

Działka budowlana Marklowice Górne

Zaktualizowane: 16 maja 2026

70 400 zł 828 m² 85,02 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 70 400 zł (85,02 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 828 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNA NOWOŚĆ! Oto interesująca oferta sprzedaży jedenastu działek budowlanych o powierzchniach od 7,86 do 13,72a. Działki te usytuowane na płaskim terenie znajdują się w odległości 1 km od centrum Markowic Górnych i 3 km od centrum Zebrzydowic. W pobliżu działek przystanek autobusowy. Działki te posiadają regularne, zbliżone do prostokątów kształty Działki przylegają do asfaltowej drogi publicznej, do części działek od drogi asfaltowej dojazd zapewnia droga wewnętrzna. (...)

Agent

Rafał Połednik

601 668...

601 668 219

33 852 40 34

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Połednik

601 668...

601 668 219

33 852 40 34

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Połednik

Zostaw telefon, oddzwonimy