Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Marklowice Górne - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Apartament z garażem

Zamysłów,Rybnik(Marklowice Górne + 24 km)

1 950 zł27,91 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Do wynajęcia nowa kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą o powierzchni 27,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żory

Śródmieście,Żory(Marklowice Górne + 20 km)

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| "alternatywa" Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania do wynajęcia usytuowanego na parterze w kamienicy blisko rynku w Żorach. Mieszkanie o pow. 55m 2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn(Marklowice Górne + 17 km)

900 zł16 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie znajdujące się na parterze (blok IV piętrowy). Mieszkanie o powierzchni 16 m2 posiada salon, łazienkę z wc i kuchnię. Bezpośrednio przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł155 m² 23,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupoziomowe centrum Rybnika Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w samym centrum Rybnika, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Układ i metraż: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Rydułtowy(Marklowice Górne + 23 km)

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie w Rydułtowach przy ul. Ligonia wolne od zaraz Lokal usytuowany jest na drugim piętrze cztero piętrowego budynku mieszkalnego. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Nowiny,Rybnik(Marklowice Górne + 24 km)

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Mieszkanie położone na osiedlu Nowiny, składa się z dwóch osobnych pokoi ( duży pokój umeblowany, mniejszy pokój pusty), dużej kuchni z oknem, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko,Rybnik(Marklowice Górne + 24 km)

1 500 zł55,70 m² 26,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

M4- 55,7m 2 , W rybniku ul. ŚW. Józefa - 1500 zł Wynajmę częściowo umeblowane mieszkanie trzy pokojowe na I piętrze przy ul. Św. Józefa w Rybniku. Lokal mieszkalny składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławików

Śródmieście,Rybnik(Marklowice Górne + 24 km)

1 800 zł36,44 m² 49,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne M3; sławików w Rybniku - 1800zł Wynajmę przytulne 2 pokojowe mieszkanie, jasne i przestronne z pięknym widokiem z balkonu zlokalizowane na 10 piętrze, przy ul. Sławików.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój(Marklowice Górne + 7 km)

1 050 zł26 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

******* najem okazjonalny *******! mieszkanie wolne od zaraz! Prezentujemy nieruchomość do wynajęcia- znajdującą się w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Warmińskiej! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Cieszyn

Cieszyn(Marklowice Górne + 17 km)

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cieszyn-zadbane mieszkanie, 50m2, 2 pokoje, III piętro, balkon. Opis : salon z jadalnią, pokój, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica Zadbane mieszkanie po remoncie, nowo wyremontowane klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Marklowice Górne

Marklowice Górne,śląskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam Wynajmę połowę domu po remoncie,dom nieużytkowany pare lat,posiada 4 pokoje ,kuchnia ,łazienka,wc,balkon,w dostępie ogródek taras.Ogrzewany gazem ziemnym,wypisazony podstawowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marklowice Górne

Marklowice Górne,śląskie

1 100 zł35 m² 31,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 34,77 m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku w Kaczycach. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni (aneksu) z agd (.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij